פרסום וקידום בפייסבוק

פרסום וקידום העסק שלך בפייסבוק

למרות התחזקות האינסטגרם בשנים האחרונות אין לזלזל בכוח הפרסום והשיווק בפייסבוק , הפייסבוק הוא עדיין הרשת החברתית החזקה ביותר ומקיים 1.59 מיליארד משתמשים פעילים בחודש !!! אז הגיע הזמן לחזק את העסק שלך גם ברשת החברתית הזאת

פייסבוק במספרים

0
מליארד משתמשים חודשיים
0
מליארד שיתופים ביום
0
מיליארד לייקים ביום

פרסום העסק שלך באינסטגרם

פרסום באינסטגרם זה אחד הכלים היעילים ביותר כיום לקידום עסקים ,אם זה פוסט או סטורי… החשיפה היא עצומה ומייצרת אלפי לקוחות פוטנציאלים ולכן בעזרת תמונה מושכת ופוסט איכותי תוכל להגדיל את כמות הלקוחות שלך כמעט ללא מאמץ 

אז לא הגיע הזמן שלך?

0
מליארד משתמשים חודשיים
0
מליארד שיתופים ביום
0
מיליארד לייקים ביום
שיווק בפייסבוק

פרסום וקידום בפייסבוק

לפני הכל קצת מידע ,נכון להיום יש יותר מ-50 מיליון עסקים שהחליטו שפרסום ושיווק בפייסבוק הוא חלק מהמשפך השיווקי שלהם ולכל עסק כזה מתחברת קבוצה שקשורה לנושא ואנשים שעוקבים אחרי הקבוצה הזאת .  אנשים אלו יכולים להיות הלקוחות שלך !!!

שימוש במידע הענק הזה שפייסבוק מייצר לנו ( מה האדם אוהב, מה הוא קונה, מה הוא מחפש וכו..) מספק לנו ולך את היתרון העצום לפרסם באופן ישיר ללקוח פוטנציאלי אותו אני מסמנים עוד לפני שהוא בכלל יודע .
באמצעות שימוש בקבוצות קיימות ותחומי עניין קיימים אפשר לטרגת/לסמן לקוחות פוטנציאלים בלחיצת כפתור ולפרסם להם את התוכן השיווקי שהם רוצים ובכך לסגור עסקאות מהר יותר וביחס המרה גבוה יותר.

שווה לא ? 

הצטרפו לאדר בפייסבוק עכשיו

ותקבלו
הצעת מחיר הוגנת

אדר דיגיטל בפייסבוק

ניהול ועיצוב הדף

אדר דיגיטל תדאג לעצב את דף העסקי שלך בפייסבוק בצורה המותאמת ביותר לעסק ובכך תגדיל את התעניינות העוקבים שלך במוצרים שאתה מוכר.

הגדלת חשיפה נכונה

אדר דיגיטל תדאג להגדיל לך את החשיפה לדף העסק על ידי פרסום הדף בקבוצות קשורות ובכך תוכל לקבל חשיפה רלוונטית ועניינית ולקוחות פוטנציאלים שככל הנראה מתעניינים כרגע במוצר שלך.

פוסטים

אדר דיגיטל תפרסם בשבילך מדי שבוע פוסטים שיווקיים ומעניינים על מגוון המוצרים שהעסק שלך מציע ,בנוסף נייצר לך סטורים משכנעים למבצעים שאתה מציע.

אנחנו מחוברים לאינסטגרם

אדר דיגיטל תחבר את דף הפייסבוק שלך לאינסטגרם ותתאם בין הפוסטים בשני הרשתות. לפרטים נוספים לגבי האינסטגרם לחצו על האיקון.

פרסום וקידום בפייסבוק
פרסום וקידום בפייסבוק

צרו קשר והצטרפו לעוד עשרות לקוחות מרוצים